Enerji

Enerji

Hatay A Yapi  olarak dokunduğumuz herkes ve her şeye ait değerlere saygı gösteren, çevre ve toplum yaşamının sürdürülebilirliği ile ülke kalkınmasını gözeten sorumlu bir kuruluş olarak enerji sektöründeki yerimizi sağlamlaştırıyoruz. Çevresel etkenlerin üretim ve tüketim faaliyetlerindeki vazgeçilmezliğini göz önünde tutarak, sürdürülebilir enerjiyi, sürdürülebilir kalkınmanın önemli bir unsuru olarak değerlendiriyoruz.

 

Dünyanın en dinamik enerji piyasalarından birine sahip olan Türkiye’de her geçen yıl artmakta olan enerji ve elektrik talebinin hangi kaynaklardan karşılanacağına dair bugün verilecek kararlar, ekonomik, çevresel ve sosyal etkileriyle geleceğimizi şekillendirecek. Hatay A Yapi, yatırım kararlarını ülkemizin enerji politikalarının ana hedefleriyle uyumlu olarak hayata geçiriyor. Enerjinin yerli, yeterli, kaliteli, sürekli ve çevreyle uyumlu bir şekilde kullanıma sunulmasına imkan veriyor.

 

 2016 yilinda  Hatay Antakya bölgesinde 150 donumluk arazinin ilk etapta 15 donumluk kismina gunes enerjisi panelleri yerleştirerek uretim yapilmaya baslanmistir. 


Uzman ekibimizle inşaat ve yapı işleriniz için hizmetinizdeyiz.